پیام فرستادن
No.2804، خیابان Huili 75، منطقه Ganjingzi، دالیان چین
خانه

Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

کنترل فرآیند بر روی مقره های چینی:

محصولات با کیفیت هستند پایه شرکت برای یک شرکت در حال رشد است. ما بر روی کیفیت عایق ها تمرکز می کنیم و از جنبه های زیر کنترل بیشتری می کنیم:

1) مواد خام، پایه بحرانی مقره های واجد شرایط هستند. اولا ما باید مواد اولیه با کیفیت بالا را انتخاب کنیم؛ هر نوع بازرسی شیمیایی و فیزیکی بر روی تمام انواع مواد خام انجام خواهد شد.

پس از بازرسی های ورودی، مواد مجاز واجد شرایط مشخص و ذخیره می شوند و به طور جداگانه تولید می شوند. مواد غیرقابل انکار محکوم به رد شدن می شوند.

2) ما دارای یک مرکز فنی و بازرسی است. در حال حاضر بیش از 40 بازرس کارآزموده برای کل پروسه تولید برای بررسی صدها نقطه کنترل از مواد اولیه، آسیاب توپ، شکل دادن، خشک کردن، لعاب، آتش، مونتاژ محصول نهایی، آزمون، بسته بندی و غیره

آن را نظارت، ثبت، تجزیه و تحلیل و ارزیابی پارامترهای فن آوری برای نهایی گزارش تجزیه و تحلیل کیفیت فرآیند. پس از جمع آوری داده های پایه، ما می توانیم به راحتی تمام وضعیت فرایند را می دانیم و به سرعت اقدام به تعدیل نقص یا اشتباه می کنیم. همه این کنترل ها ما را مطمئن می سازد که محصول نهایی بسیار واجد شرایط است.

3) در طول فرایند کنترل کیفیت، ما باید مطمئن شویم که تمام تجهیزات اندازه گیری و آزمایش که در ساخت، کنترل و بازرسی مورد استفاده قرار می گیرند معتبر هستند. بنابراین تمام این تجهیزات باید به صورت دوره ای کالیبراسیون شوند.

4) یکی دیگر از روش های خوب کنترل کیفیت عایق ها، علامت گذاری است. این می تواند تمام فرایندهای قابل ردیابی را ایجاد کند. ما تمام مراحل تولید محصول را از گلدان گل به بسته بندی علامت گذاری می کنیم.

شما می توانید بدانید که به وضوح اطلاعات را می دانید که چه کسی اپراتور برای شکل دادن به & galzing و غیره است، و همچنین تاریخ شلیک، تعداد زیادی و غیره

اگر برخی از نقص hapferred، ما به راحتی می توانید دلیل را دنبال کنید. ما به طور مداوم از طریق این کنترل ها میزان واجد شرایط را بهبود می بخشیم، زیرا همه مواد باید مسئول کار آنها باشند.

5) برای هر کوره، بعضی از کارکنان با تجربه باید از آزمون انطباق و تجزیه و تحلیل مشخصات پرسلن استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که پرسلن به درستی اخراج می شود.

به عنوان مثال، هر ایزولاتور باید به طور معمول آزمایش شود، آزمایشات نمونه باید بر روی هر کدام از استانداردهای مختلف نظیر IEC، ANSI، BS و غیره انجام شود.

6) ما یک مرکز تحقیقاتی داریم که می تواند با استفاده از مشخصات و الزامات مشتریان، مقره ها را طراحی کند. مهندسان نیز در حال تحقیق در مورد راه هایی هستند که کل پروسه را ثابت نگه دارند و کارخانه ما را به طور مداوم بهبود بخشد.

7) ما به شدت با استاندارد ISO9001: 2008 مطابقت داریم و با بهبود کیفیت پیشرفت می کنیم. هدف ما این است که تامین کننده واشر مجاز در سراسر جهان.

آسیاب توپ از مقوا چینی

شکل دادن به عرفان چینی

شلیک از عایق پانل

مونتاژ ایزولاتور ایستگاه پست

بسته بندی عایق بندی پرسلن

کنترل فرآیند بر روی عایق کامپوزیت:

محصولات با کیفیت بالا پایه ای برای یک شرکت در حال رشد هستند. ما بر روی کیفیت عایق ها تمرکز می کنیم و از جنبه های زیر کنترل بیشتری می کنیم:
1) مواد خام، پایه بحرانی مقره های واجد شرایط هستند. اولا ما باید مواد اولیه با کیفیت بالا را انتخاب کنیم؛ هر نوع بازرسی شیمیایی و فیزیکی بر روی انواع مواد خام (میله شیشه ای فیبر، لاستیک سیلیکون، اتصالات فلزی و غیره) انجام می شود.
پس از بازرسی های ورودی، مواد اولیه واجد شرایط مشخص و جداگانه برای تولید بعدی ذخیره می شوند. مواد غیرقابل انکار محکوم به رد شدن می شوند.
2) ما یک مرکز فنی و بازرسی داریم. بیش از 40 بازرس کارآزموده برای تمام پروسه تولید وجود دارد تا صدها نقطه کنترل از مواد خام، ماشین تزریق، دمای کار، شرایط نگهداری مواد مختلف، مدت اعتبار مجوز استفاده از مواد مختلف، آزمون، بسته بندی و غیره
آن را نظارت، ثبت، تجزیه و تحلیل و ارزیابی پارامترهای فن آوری برای نهایی گزارش تجزیه و تحلیل کیفیت فرآیند.
پس از جمع آوری داده های پایه، ما می توانیم به راحتی تمام وضعیت فرایند را می دانیم و به سرعت اقدام به تعدیل نقص یا اشتباه می کنیم. همه این کنترل ها ما را مطمئن می سازد که محصول نهایی بسیار واجد شرایط است.
3) در طول فرایند کنترل کیفیت، ما باید مطمئن شویم که تمام تجهیزات اندازه گیری و آزمایش که در ساخت، کنترل و بازرسی مورد استفاده قرار می گیرند معتبر هستند. بنابراین تمام این تجهیزات باید به صورت دوره ای کالیبراسیون شوند.
4) یکی دیگر از روش های خوب کنترل کیفیت عایق ها، علامت گذاری است. این می تواند تمام فرایندهای قابل ردیابی را ایجاد کند.
ما تمام مراحل تولید را در محصول، از مواد اولیه تا بسته بندی، علامت گذاری می کنیم. شما می توانید بدانید به وضوح اطلاعات را می دانید که اپراتور در فرایند تولید متفاوت است. اگر برخی از نقص hapferred، ما به راحتی می توانید دلیل را دنبال کنید.
ما به طور مداوم بهبود می یابیم که از طریق این کنترل ها به میزان قابل قبولی برسیم، زیرا همه مواد باید مسئول کارشان باشند. ما به طور دقیق با تست انجام آزمون های مربوطه روبرو می شویم، برای مثال، هر عایق باید بصورت معمول انجام شود، آزمایشات نمونه باید بر روی هر کدام از موارد مختلف انجام شود استانداردهای مانند IEC، ANSI، BS و غیره
5) ما یک مرکز تحقیقاتی داریم که می تواند با استفاده از مشخصات و الزامات مشتریان، مقره ها را طراحی نماید. مهندسان نیز تحقیقاتی را در زمینه راه اندازی کامل فرآیند قابل اطمینان و کارخانه ما به طور مداوم بهبود می بخشند.
6) ما به شدت با استاندارد ISO9001: 2008 مطابقت داریم و با بهبود کیفیت پیشرفت می کنیم.
هدف ما این است که تامین کننده واشر مجاز در سراسر جهان.
مواد خام از عایق کامپوزیت از شرکت دالیان هیلولت نیروی سیستم، با مسئولیت محدود.
آزمایش الیاف شیشه ای از عایق کامپوزیت
تزریق مچین برای عایق کامپوزیت
بسته بندی عایق کامپوزیت از Dalian Hivolt Power System Co.، Ltd.

امکانات تست

ما، شرکت برق نیروی دالیان هیلولت، با مسئولیت محدود یک آزمایشگاه بسیار مدرن داشته باشید

در کارخانه ما، که در آن تست روتین، آزمون نمونه و آزمون معمولی می تواند باشد

مطابق با IEC، ANSI، BS، AS و دیگر بین المللی انجام شود

استانداردها محدوده تست از جمله مقره های چینی و کامپوزیت

عایق ها. تجهیزات تست زیر:

· دستگاه آزمون مقاومت در برابر فشار هیدرولیک

· دستگاه آزمون 100 تن مواد

· 600 KN مواد آزمون دستگاه قدرت

· ترانسفورماتور آزمایش 300 کیلو ولت

· تست ترانسفورماتور 200kV

· 250 کیلو ولت دستگاه آزمون قدرت افقی

· تجهیزات تست مکانیکی حرارتی

· آشکارسازهای سونوگرافی

· نیروی کششی تا 50 کیلوگرم

ژنراتور ولتاژ پالسی 1200 کیلوولت

· تجهیزات آزمون RIV

تجزیه شیمیایی شرکت دالیان هیلولت نیروی سیستم، با مسئولیت محدود.آزمون انعطاف پذیری پست ایستگاه پست

M & E شکست بار آزمون ایزولاسیون تعلیقتست مرکز تحریک رعد و برق شرکت دالیان هیلولت نیروی سیستم، با مسئولیت محدود.

گواهینامه ها
  • چین Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd. گواهینامه ها

    استاندارد:ISO9000

اطلاعات تماس
Dalian Hivolt Power System Co.,Ltd.

تماس با شخص: Mr. Canning

تلفن: +86 411 84950806

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)